Geco
world map
Polski
English
Szukaj:

Współpraca:   EU

Strona Archiwalna

Aktualna strona znajduje się pod adresem www.geco.pl

Sterownik do nawiewowych kotłów CO na paliwa stałe.


Oznaczenie: GH10NA - (G-403-P09 oraz G-406-P03)


GH10NA to sterownik przeznaczony do sterowania nawiewowymi kotłami C.O. na paliwa stałe. Stabilizuje on temperaturę wody oraz steruje procesem spalania paliwa w kotle nie dopuszczając do jego wygaśnięcia.

Regulator GH10NA przystosowany jest do montażu na szynę TS-35 w obudowie na górze kotła lub też dzięki odpowiednim zaczepom możliwy jest jego montaż na
przedniej ściance kotła.

Sterownik umożliwia podłączenie dodatkowej pompy. W zależności od instalacji grzewczej może mieć ona zastosowanie jako pompa mieszająca na powrocie z układu lub sterować grzaniem cieplej wody użytkowej C.W.U. w bojlerze.

Panel czołowy sterownika pokryty ograniczającym zużycie plexi. Obsługa panelu poprzez przyciski dotykowe. 

+ więcej

Sterownik do kotlów CO z podajnikiem slimakowym


Oznaczenie: GH10RA (G-403-P02, G-406-P09)


GH10RA to sterownik przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami C.O. z podajnikiem ślimakowym. Stabilizuje on temperaturę wody oraz steruje procesem spalania paliwa w kotle nie dopuszczając do jego wygaśnięcia.

Regulator GH10RA przystosowany jest do montażu na szynę TS-35 w obudowie na górze kotła lub też dzięki odpowiednim zaczepom możliwy jest jego montaż na przedniej ściance kotła.

Sterownik umożliwia podłączenie dodatkowej pompy. W zależności od instalacji grzewczej może mieć ona zastosowanie jako pompa mieszająca na powrocie z układu lub sterować grzaniem cieplej wody użytkowej C.W.U. w bojlerze.

Panel czołowy sterownika pokryty ograniczającym zużycie plexi. Obsługa panelu poprzez przyciski dotykowe. 

+ więcej

Sterownik do kotlów CO z podajnikiem tłokowym (szufladkowym)


Oznaczenie: GH10TA - (G-403-P07 oraz G-406-P07)


GH10TA to sterownik przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami C.O. z podajnikiem tłokowym. Stabilizuje on temperaturę wody oraz steruje procesem spalania paliwa w kotle nie dopuszczając do jego wygaśnięcia.

Regulator GH10TA przystosowany jest do montażu na szynę TS-35 w obudowie na górze kotła lub też dzięki odpowiednim zaczepom możliwy jest jego montaż na przedniej ściance kotła.

Sterownik umożliwia podłączenie dodatkowej pompy. W zależności od instalacji grzewczej może mieć ona zastosowanie jako pompa mieszająca na powrocie z układu lub sterować grzaniem cieplej wody użytkowej C.W.U. w bojlerze.

Panel czołowy sterownika pokryty ograniczającym zużycie plexi. Obsługa panelu poprzez przyciski dotykowe. 


+ więcej

Sterownik do kotłów CO na miał i węgiel


Oznaczenie: GH11MA


Sterownik przeznaczony do sterowania kotłami CO na miał i węgiel.

GH11MA steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) oraz umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO).

Regulator GH11MA przystosowany został do pełnej komunikacji z panelem pokojowym GA01HA firmy „GECO” umożliwiającym komfortowy nadzór pracy kotła z pomieszczenia.

+ więcej

Sterownik do nawiewowych kotłów CO na paliwa stałe


Oznaczenie: GH11NA


Sterownik przeznaczony do sterowania nawiewowymi kotłami CO na paliwa stałe.

GH11NA steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) oraz umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO).

Regulator GH11NA przystosowany został do pełnej komunikacji z panelem pokojowym GA01HA firmy „GECO” umożliwiającym komfortowy nadzór pracy kotła z pomieszczenia.

+ więcej

Sterownik do kotłów CO z podajnikiem ślimakowym


Oznaczenie: GH11RA


Sterownik przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami CO z podajnikiem ślimakowym.

GH11RA steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) oraz umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO).

Regulator GH11RA przystosowany został do pełnej komunikacji z panelem pokojowym GA01HA firmy „GECO” umożliwiającym komfortowy nadzór pracy kotła z pomieszczenia.

+ więcej

Sterownik do kotłów CO z podajnikiem tłokowym


Oznaczenie: GH11TA


Sterownik przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami CO z podajnikiem tłokowym.

GH11TA steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) oraz umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO).

Regulator GH11TA przystosowany został do pełnej komunikacji z panelem pokojowym GA01HA firmy „GECO” umożliwiającym komfortowy nadzór pracy kotła z pomieszczenia.

+ więcej

Sterownik do sterowania kotłami CO z podajnikiem na pellety


Oznaczenie: GH21PB


Sterownik GH21PB to regulator przeznaczony do sterowania kotłami CO z podajnikiem na pellety oraz owies.GH21PB umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO).

Sterownik obsługuje również pracę podajnika zasobnika oraz dodatkowej pompy, która w zależności od wyboru odpowiedniej konfiguracji steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) lub zamiennie przejmuje funkcję pompy mieszającej. Nadzorowanie oraz prawidłowa praca w trybie automatycznym regulowana jest poprzez czujnik spalin oraz czujnik płomienia.

Sterownik występuje również w wersji konstrukcji dwumodułowej oznaczony symbolem GH22PB, przeznaczony do zabudowy w kotle.


+ więcej

Sterownik do kotłów CO z podajnikiem ślimakowym.


Oznaczenie: GH21RA


Sterownik GH21RA to regulator przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami CO z podajnikiem ślimakowym.

GH21RA umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO). Sterownik obsługuje również pracę dodatkowej pompy, która w zależności od wyboru odpowiedniej konfiguracji steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) lub zamiennie przejmuje funkcję pompy mieszającej.

 

+ więcej

Sterownik do kotłów CO z podajnikiem tłokowym.


Oznaczenie: GH21TA


Sterownik GH21TA to regulator przeznaczony do sterowania węglowymi kotłami CO z podajnikiem tłokowym.

GH21TA umożliwia obsługę głównego obiegu grzewczego (obieg CO). Sterownik obsługuje również pracę dodatkowej pompy, która w zależności od wyboru odpowiedniej konfiguracji steruje procesem podgrzewania ciepłej wody użytkowej (obieg CWU) lub zamiennie przejmuje funkcję pompy mieszającej.

 

+ więcej
Strona 1 z 1
1

Wyszukiwarka produktów

Wybierz kategorię główną:Szukaj wg oznaczenia produktu (np. G-202-P00):


Szukaj w opisach:


Jak się z nami skontaktować?

P.P.U.H. Geco Sp. z o.o.

Cholerzyn 376, 32-060 Liszki


Telefony stacjonarne:
+48 (12) 636 98 11,
+48 (12) 636 12 90,
Telefony mobilne:
+48 (691) 432 610,
+48 (691) 432 611,
+48 (691) 432 612,
+48 602 774 326 or +48 (602) PP GECO,
fax: +48 (12) 636 20 02,
e-mail: geco@geco.pl

Biuro Obslugi Klienta czynne jest 
od poniedziałku do piatku
w godzinach od 8:00 do 16:00