Geco
world map
Polski
English
Szukaj:

Współpraca:   EU

Strona Archiwalna

Aktualna strona znajduje się pod adresem www.geco.pl

punktZakres działalności

Ogrzewanie


W branży grzewczej firma GECO zaopatruje producentów kotłów centralnego ogrzewania (c.o.). Nasze sterowniki stosowane są do kotłów na paliwa stałe takie jak: węgiel, pellets, drewno i biomasa. Ponadto współpracujemy z producentami kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. W ofercie znajdują się sterowniki, automatyka i urządzenia do regulacji. Klientom, którzy z nami współpracują oferujemy elastyczność w dostosowaniu pracy sterowników do parametrów i cech poszczególnych urządzeń.

Chłodnictwo


Dla branży chłodniczej zajmujemy się projektowaniem i produkcją regulatorów, termostatów, sterowników i automatyki do całej gamy urządzeń chłodniczych (witryn chłodniczych, regałów mrożniczych, lad, komór chłodniczych, komór kriogenicznych, itp.) Największą część stanowią regulatory elektroniczne posiadające od dwóch do pięciu wyjść. Równie liczną grupą są urządzenia sterujące domowym sprzętem chłodniczym, tak zwane 'white goods'. Produkujemy również zaawansowane sterowniki do regulacji temperatury w wielu obiektach jednocześnie, które posiadają kilkaset wyjść. Dodatkowo w swej ofercie posiadamy serię urządzeń do całodobowego monitoringu i rejestracji temperatury.


Klimatyzacja i Wentylacja


Niedawno skończylismy wdrażanie nowego kierunku w naszej działalności. Powiększyliśmy ofertę branżową o automatykę i rozwiązania techniczne dla Producentów Klimatyzacji i Wentylacji. Posiadamy produkty zarówno do central klimatyzacyjych jak i elektronicznych nagrzewnic powietrza.Automatyka Przemysłowa


Firma GECO oferuje także automatykę wybranych procesów technologicznych, wśród których prym wiodą sterowniki i automatyka do wtryskarek, liniałów optycznych oraz suszarni. W przypadku wtryskarek nasze sterowniki stanowią nowoczesną alternatywę wobec istniejacej, przestarzałej, automatyki.Automaty do SprzedażyDla firm zajmujących się dystrybucją i instalacją automatów sprzedających mamy w swojej ofercie maszyny mechaniczne oraz elektroniczne, standardowe i kompaktowe. Znajdują one zastosowanie w automatycznej sprzedaży środków czystości, higieny, losów, zabawek, gadżetów oraz gazet. 

Ostatnia aktulizacja: 2006-08-11 11:47:42
<wstecz  <Homepowrót do strony głównej

 

Digital Cold &amp; Heat

Jak się z nami skontaktować?

P.P.U.H. Geco Sp. z o.o.

Cholerzyn 376, 32-060 Liszki


Telefony stacjonarne:
+48 (12) 636 98 11,
+48 (12) 636 12 90,
Telefony mobilne:
+48 (691) 432 610,
+48 (691) 432 611,
+48 (691) 432 612,
+48 602 774 326 or +48 (602) PP GECO,
fax: +48 (12) 636 20 02,
e-mail: geco@geco.pl

Biuro Obslugi Klienta czynne jest 
od poniedziałku do piatku
w godzinach od 8:00 do 16:00